• Detail firmy

Media Mix s.r.o.

Základní popis

Zpracováváme PUR pěny, PUR systémy studená pěna, tvrdá pěna a další. Vyrábíme produkty z technické pryže a tvarujeme ABS, PVC, PE folie.

Adresa

Průmyslové centrum 0233
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25551361
DIČ:  CZ25551361

Výrobky, činnosti

Polyuretanové pěny

Vyrábíme produkty z PUR pěn převážně pro automobilový průmysl a prostředky hromadné dopravy (sedadla, opěradla apod.)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 310 180
Mobil: +420 603 531 404
Fax: +420 577 342 002
E-mail: info@media-mix.cz
WWW: www.media-mix.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Humpola - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

Chuděj, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu lineárních žlabů, kanalizačních, podlahových a střešních vpustí a plastových příchytek pro vedení potrubí, příchytek pro podlahové topení apod. Naše produkty splňují normu ČSN EN 1253 a ČSN EN 124 a vyznačují se jednoduchou montáží, vysokou kvalitou a přijatelnou cenou. Zásobujeme nejenom tuzemský trh, ale exportujeme i do zahraničí.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.