• Detail firmy

Sanitec s.r.o.

Základní popis

Výrobce a dodavatel vybavení koupelen, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, výrobky pro tělesné postižené

Adresa

Komenského 2501
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63075709
DIČ:  CZ63075709

Výrobky, činnosti

Konzultační činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 254 907
Fax: +420 381 254 908
E-mail: info@sanitec.cz
E-mail: michal.kolada@sanitec.cz
WWW: www.sanitec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Kolda - Jednatel

Mobil: +420 606 233 076

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

Dana Tobiášková

Zajišťujeme kompletní účetní servis - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Pomůžeme vyřídit dotace z Úřadu práce či zpracovat kontrolní hlášení DPH. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů před orgány státní správy.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.