• Detail firmy

REA CZ s.r.o.

Základní popis

Prodej, pronájem a servis čisticí a teplovzdušné techniky. KARCHER - čisticí stroje, SIAL - teplovzdušné agregáty a odvlhčovače. Pronájem stanů (i party) včetně vytápění a obsluhy. Využití ve stavebnictví, výstavnictví. Velkoobchod i maloobchod.

Adresa

Lukavecká 1732
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26713560
DIČ:  CZ26713560

Výrobky, činnosti

Teplovzdušné agregáty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 923 434
Mobil: +420 603 289 410
Fax: +420 281 923 434
E-mail: rea.praha@seznam.cz
WWW: www.rea-cz.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kulich - Jednatel

Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.