• Detail firmy

IMPACT COMPUTERS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stolní počítače, notebooky a komunikační technologie. Nabízíme počítačové sestavy kancelářské, multimediální, výkonné, herní a pro náročné.

Adresa

Počernická 509/85
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26481286
DIČ:  CZ26481286

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Fax: +420 274 771 280
E-mail: impact@impactcomp.cz
E-mail: linger@econverse.cz
E-mail: cernokostelecka@impactcomp.cz
WWW: www.impactcomp.cz

Kontaktní osoba

Alena Mikešová - Jednatel

Ing. Josef Mikeš - Jednatel

Tomáš Linger - Ředitel

Mobil: +420 605 246 713
E-mail: linger@econverse.cz
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.