• Detail firmy

Václav Kádner ml. LESOSERVIS

Základní popis

Palisády - půlpalisády - palisády mimostředové - vyvazovací kůly ke stromům - záhonové obruby - lavice - houpačky hrací sestavy - dětské pískoviště - houpací lavice - kompostéry - sruby - srubovina - zahradní domky - dřevěné ploty plotovky -

Adresa

Staré Nespeřice 19
285 04 Uhlířské Janovice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49545175

Výrobky, činnosti

Dřevovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 206 002
E-mail: info@lesoservis.cz
WWW: www.lesoservis.cz

Kontaktní osoba

Václav Kádner - Majitel

Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.