• Detail firmy

HANTON ČR, s.r.o.

Základní popis

Výroba světelných, nesvětelných a neonových reklam od grafického návrhu až po montáž. Výroba orientačních systémů, panelů, totemů a POP materiálů. Řezání vodním paprskem. Firma vlastní certifikát ISO 9000-2001, jsme členy AČRA a POPAI.

Adresa

Poděbradova 697/16
182 00 Praha 8-Ďáblice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26771179

Výrobky, činnosti

Světelná reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 514 055
Mobil: +420 724 108 390
Fax: +420 222 513 099
E-mail: info@hanton.cz
WWW: www.hanton.cz

Kontaktní osoba

Zlata Černá - Jednatel

František Hanton - Jednatel

Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.