• Detail firmy

ALFA RAY s.r.o.

Základní popis

Naše firma je zaměřena na výrobky z olova. K dispozici slévárna olova, výroba olověných dílů, třískové obrábění a CNC soustružení a frézování olova. V případě zájmu je možné olovo odlít do mnoha typů našich forem nebo formu vytvořit novou.

Adresa

Masná 20
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26282739

Výrobky, činnosti

CNC stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 254 009
Mobil: +420 728 455 436
E-mail: office@alfaray.cz
WWW: www.alfaray.cz

Kontaktní osoba

Blanka Masaříková - Jednatel

Ing Roman Kuchyňka

Telefon: +420 605 979 323
E-mail: roman@alfary.cz
Další firmy v oboru

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.