• Detail firmy

ZATOS s.r.o.

Základní popis

Prodej ložisek, řemenů, řemenic a řemenových pohonů. Nabídka těsnění, gufera a kuličkových šroubů.

Adresa

Bratislavská 992
407 47 Varnsdorf

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25424947
DIČ:  CZ25424947

Výrobky, činnosti

Těsnění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 371 992
Mobil: +420 604 280 858
Fax: +420 412 375 450
E-mail: zatos@seznam.cz
E-mail: zatos@tosvarnsdorf.cz
WWW: www.zatos.cz

Kontaktní osoba

Jan Janček - Majitel

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.