• Detail firmy

SEPP International s.r.o.

Základní popis

Nabídka tréninkových programů pro firmy se zaměřením na komunikaci, asertivitu a prodejní dovednosti.Training & Coaching

Adresa

Přemyslovská 1482/32
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25100823
DIČ:  CZ25100823

Výrobky, činnosti

Dlouhodobé vzdělávací programy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 734 481
Fax: +420 222 734 482
E-mail: info@seppint.cz
WWW: www.seppint.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Pelikán - Jednatel

Ing. Klára Nováková - Jednatel

Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

B.I.D. services s.r.o.

Zaměřujeme se na pořádání odborných konferencí a seminářů. Specializujeme se na obory jako je energetika, infrastruktura, finance, veřejný sektor a legislativa. Poskytujeme právní, účetní, daňový servis a administrativní služby.

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.