• Detail firmy

TRUHLÁRNA Smíšek a Bolen s.r.o.

Základní popis

Výroba atypického nábytku do interiéru na přání zákazníka, úhlové i oblé tvary.

Adresa

K Říčanům 306
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63672073

Výrobky, činnosti

Truhlárna - pila

Výroba atypického nábytku do interiéru na přání zákazníka, úhlové i oblé tvary.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 711 857
Mobil: +420 603 544 849
E-mail: info@truhlarnasb.cz
WWW: www.truhlarnasb.cz

Kontaktní osoba

Petr Smíšek - Majitel

Mobil: 603 544 849
Další firmy v oboru

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.