• Detail firmy

Spektrum s.r.o.

Základní popis

Autorizované metrologické středisko, opravy a ověřování plynoměrů, výroba laboratorních plynoměrů, servisní činnost, plynoměry membránové, turbínové, rotační, bubnové, servis, kalibrace.

Adresa

Husova 10
539 73 Skuteč

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47472529
Rok založení:  1955
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Plynoměry

opravy jen pro RWE

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 315 411
E-mail: spktr@spktr.cz
WWW: www.spktr.cz

Kontaktní osoba

Ing. Mojmír Blažejovský - Jednatel

Mobil: +420 602 443 734
Další firmy v oboru

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".