• Detail firmy

EXPLOSIVE Service, a.s.

Základní popis

Hlavní činností firmy je provádění trhacích a vrtacích prací, prodej trhavin, vlastní výroba trhavin, zahraniční obchodní činnost, spolupráce při delaboracích v ČR i v zahraničí a speciální stavební činnost.

Adresa

Novotného lávka 976/5
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48588261
DIČ:  CZ48588261
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 940 285
E-mail: info@explosive-service.cz
E-mail: centrum@explosive-service.cz
WWW: www.explosive-service.cz

Kontaktní osoba

Petr Kopecký

Pavel Bůžek - Předseda představenstva

Mobil: 257 940 285
Mobil: 602 362 470

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.