• Detail firmy

ERGO INTERIER

Základní popis

Kancelářské židle dle vašich požadavků. Zajišťujeme kompletní dodávky kancelářských židlí, nábytku, koberců a osvětlení do vašich kanceláří. Výroba atypického kancelářského nábytku. Specializace na ergonomické kancelářské židle a nábytek.

Adresa

Pod Dálnicí 959/5
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27072801

Výrobky, činnosti

Nábytkové a bytové doplňky

Výroba atypického kancelářského nábytku. Specializace na ergonomické kancelářské židle a nábytek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 485 797
Mobil: +420 603 469 479
Fax: +420 241 481 271
E-mail: obchod@kancelarskezidle-praha.cz
WWW: www.kancelarskezidle-praha.cz.

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Valtr - Jednatel

Další firmy v oboru

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.