• Detail firmy

ELLA PRAHA spol. s r.o.

Základní popis

Firma se zabývá vývojem a výrobou elektroniky, především v oblasti mluvicích zařízení pro nevidomé a mluvicí moduly pro autom průmys

Adresa

Přílepská 20/810
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63985934
DIČ:  CZ63985934
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Elektronika

mluvicí kalkulačky, váhy a teploměry a mluvicí moduly pro automobily RENAULT, ŠKODA, VW a SEAT

Kontaktní údaje

E-mail: ella.praha@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/ella.praha

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Ing.Lavička, CSc. - Jednatel

Petr Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.