• Detail firmy

Jaroslav Sedláček

Základní popis

Renovace laserových a inkoustových kazet, tonery, renovace tonerů, tisk novoročenek, novoročenky, pf, on-line novoročenky, vizitky, katalog novoročenek, tisk vizitek, vizitky, kancelářské magnety.

Adresa

Kvítková 4323
761 50 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15247716

Výrobky, činnosti

Renovace, recyklace kazet pro inkoustové a laserové tiskárny a kopírky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 657 602
Mobil: +420 607 828 102
E-mail: info@sedlacek.zlin.cz
WWW: www.sedlacek.zlin.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Sedláček - Majitel

Další firmy v oboru

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.