• Detail firmy

TT-Complex spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí odběr zboží a služeb ve formě náhradního plnění - služby reklamní agentury, operativní leasing vozů a další produkty a služby

Adresa

Ústřední 14/21
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45796696
DIČ:  CZ45796696
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  34
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Skladování a distribuce

Kontaktní údaje

E-mail: ttcomplex@ttcomplex.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Roboch - Marketingový ředitel

E-mail: zbynek-roboch@ttcomplex.cz

Pavel Řezba

Jiří Tůma - Jednatel

Miroslav Tůma - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!