• Detail firmy

TUTOR s.r.o.

Základní popis

Nabízíme širokou škálu profesních kurzů pro veřejnost – manažerské kurzy, tréninky soft skills, odborné semináře od počítačových po daňové, diskusní setkání a konference, tréninky s osobnostmi. Firmy mají možnost využít profesních i jazykových kurzů.

Adresa

U Půjčovny 2
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26224917

Výrobky, činnosti

Jazykové kurzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 210 084 210
Telefon: +420 224 215 152
Mobil: +420 777 008 820
E-mail: tutor@tutor.cz
WWW: www.tutor.cz

Kontaktní osoba

Radek Stavinoha

Mobil: +420 737 767 479

PETRA SCHMALZOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

FIDOS KONTAKT s.r.o.

Nabídka personálních a mzdových auditů pro firmy. Provádění outsourcingu mezd. Pořádání odborných seminářů v dané oblasti.