• Detail firmy

CORPUS SOLUTIONS a.s.

Základní popis

Vývoj softwaru a informačních systémů pro státní správu. Využívání inovativních technologických postupů pro návrh a realizaci integrace firemních procesů. E-business aplikace založené na otevřených standardech a provozované v prostředí internetu

Adresa

Pod Pekařkou 107/1
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25764616
DIČ:  CZ25764616
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Telekomunikační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 020 333
Fax: +420 241 020 331
E-mail: info@corpus.cz
E-mail: sales@corpus.cz
WWW: www.corpus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Přibyl - Předseda představenstva

ass. Alena Jakubová - Člen představenstva

E-mail: alena.jakubova@corpus.cz
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.