• Detail firmy

CONMACO, a.s.

Základní popis

CONMACO, a.s., je česká developerská společnost zaměřená na výstavbu bytových domů v Praze a okolí a výstavbu apartmánů v horských oblastech, zejména v Krkonoších.

Adresa

Revoluční 13
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26203090

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

E-mail: conmaco@conmaco.cz
WWW: Http://www.conmaco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Monika Ing.Pertlová - Předseda představenstva

Lucie Maxová

Mgr. Andrea Mgr.Stachová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.