• Detail firmy

Michal Procházka Profin

Základní popis

Profin.material.cz - spotřební materiál, tonery, cartridge, pásky, papíry , usb doplňky, DVD , CD, baterie, myši, klávesnice aj. pro PC ,tiskárny a další kancelářské potřeby. Termo.4j.cz - antibakteriální funkční termo prádlo a ponožky.

Adresa

Krškova 1335/1
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46313389
DIČ:  CZ7104103853
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tonery

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 255 484
E-mail: profin-mp@email.cz
WWW: www.termo.4j.cz
WWW: www.profin.material.cz

Kontaktní osoba

Michal Procházka - Majitel

Mobil: +420 605 255 484
E-mail: profin-mp@email.cz
Další firmy v oboru

"Implecom" Andrzej Czwartyński

Jsme společnost zabývající se řízení (projektový manažer), koordinace test (Test Manager) promítat, problémy s řízením (manažer emise). Spolupracujeme s firmami z odvětví finančních služeb, telekomunikací a pojišťovnictví. Zajišťujeme plnou koordinace a řízení projektu jsou vítáni, aby spolupracovaly

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.