• Detail firmy

CZ - COMINDUSTRIAL s.r.o.

Základní popis

Ideální balená voda v barelech pro firmy nebo domácnosti. Možnost pronájmu automatů na kávu Dallmayr.

Adresa

Dlouhá 705/16
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26210622
DIČ:  CZ26210622
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

služby

Ideální balená voda v barelech pro firmy nebo domácnosti. Příprava nápojů v námi nabízených nápojových automatech je velmi jednoduchá.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 837 637
E-mail: info@pramenita-voda.cz
WWW: www.pramenita-voda.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Čerych - Jednatel

Mobil: +420 774 262 443
Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.