• Detail firmy

Miroslav Hruška

Základní popis

Firma WILLIAMS GALERIE SVĚTLA působí na trhu víc jak 20 let, nabízí technické řešení a realizaci osvětlení pro Váš dům, byt, kompletní servis při řešení a návrhu osvětlení interiéru a exteriéru, individuální přístup a profesionální realizaci a montáž. Více informací na www.svetla-williams.cz.

Adresa

Sázavská 2032/30
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  702796

Výrobky, činnosti

Nástěnná svítidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 494 144
Telefon: +420 222 512 364
E-mail: williams.cz@volny.cz
WWW: www.svetla-williams.cz
WWW: www.occhiopraha.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Hruška - Majitel

Další firmy v oboru

ALFA Return, spol. s r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme fotovoltaické ostrovní systémy, pouliční LED osvětlení a osvětlení přechodů pro chodce.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.