• Detail firmy

Tomáš Vachuda

Základní popis

Zabýváme se dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí - příček, minerálních podhledů a atypických SDK konstrukcí. Nabízíme kompletní rekonstrukce podkroví včetně tepelné a zvukové izolace, rozvodů vody, topení, kanalizace a elektroinstalace

Adresa

Na pahorku 138/19
289 23 Milovice

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68371667

Výrobky, činnosti

Sádrokartonové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 577 853
Mobil: +420 602 185 066
E-mail: tomas.vachuda@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vachuda - Majitel

Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.