• Detail firmy

BPS ALPHA s.r.o.

Základní popis

Společnost je zaměřena na poskytování služeb v oblasti IT. Dodávkami hardware, software a spotřebního materiálu a návrhy, realizací a implementací informačních systémů a elektronických zabezpečovacích systémů souvisejících s IT.

Adresa

Děvínská 2027/8
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25654080
DIČ:  CZ25654080

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní systémy a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 320 897
Mobil: +420 602 322 145
E-mail: sandera@bpsalpha.cz
WWW: www.bpsalpha.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Strnad - Jednatel

Daniel Šandera

Telefon: +420 775 888 721
E-mail: sandera@bpsalpha.cz
Další firmy v oboru

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.