• Detail firmy

VELOBEL s.r.o.

Adresa

Polská 497
793 76 Zlaté Hory

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25351729
DIČ:  CZ25351729

Výrobky, činnosti

Chromování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 425 043
Telefon: +420 584 425 623
E-mail: velobel@velobel.com
WWW: www.velobel.com

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Kužma - Jednatel

Alena Kužmová - Jednatel

Další firmy v oboru

" TRIF " Zakład Ślusarsko Mechaniczny Janusz Kmiecik

Trif Společnost se specializuje na zpracování kovů. Tyto služby jsou poskytovány na univerzální stroj (soustruh, frezerka, mlýnek). Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou. Díky našim zkušenostem a zaměstnaní profesionálové zaručují vysokou kvalitu služeb a krátkodobé realizace. Můžete rychle provést některé neobvyklé.

METALKOV, spol. s r. o.

Nabízíme služby v oblasti antikorozních povrchových úprav ocelových konstrukcí a technologických dílců pro různá odvětví. Realizujeme tryskání ocelových konstrukcí, antikorozní metalizace, průmyslové lakování, žárové i odstředivé zinkování či zinkování nástřikem, služby korozního inženýrství apod. Provozujeme také sklad technických plynů. Povrchově upravené kovy jsme schopni Vám i dopravit.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).