• Detail firmy

KOROSTENSKI ASSISTANCE s.r.o.

Základní popis

Asistenční a odtahová služba pro osobní, nákladní vozidla, autobusy a ostatní těžkou techniku, ekologické likvidace, havarijní služba, autopůjčovna.Poskytování technických služeb, odtahy Chorvatsko - pobočka Primošten.

Adresa

Nerudova 2167/22
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28071921

Výrobky, činnosti

Asistenční služba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 736 634 633
Telefon: +420 387 201 463
E-mail: filip@korostenski.com
WWW: www.korostenski-assistance.cz

Kontaktní osoba

Filip Korostenski - Jednatel

Mobil: +420 736 634 633
Další firmy v oboru

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.