• Detail firmy

Belfor Czechia, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní řešení na klíč: sanace objektů i veškerého vybavení. Likvidace azbestu, sanace strojů, elektroniky a vzduchotechniky. Odstraňování plísní a nepříjemného zápachu. Vysoušení knih a dokumentů.

Adresa

Družstevní 17, (areál centra INC, vchod z ulice Tovární)
250 90 Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47117214

Výrobky, činnosti

Sanace zdiva

po požárech a škodách způsobené vodou,vysoušení staveb a budov, dezinfekce a následné uvedení objektu do původního stavu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 960 519
Fax: +420 281 963 014
E-mail: info@cz.belfor.com
WWW: www.cz.belfor.com
WWW: www.belfor.com

Kontaktní osoba

Petr Hettner, MBA - Ředitel, Prokurista

E-mail: petr.hettner@belfor.com
Další firmy v oboru

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.