• Detail firmy

TELESPECTRUM, spol. s r. o.

Adresa

Zeyerova 18
771 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64617785

Výrobky, činnosti

Mobilní telekomunikační zařízení

hands free strukturované kabeláže prodej telefonů a faxů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 229 570
E-mail: pitner@telspektrum.cz
WWW: www.telespectrum.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Pitner - Jednatel

Mobil: +420 602 735 566
E-mail: pitner@telspektrum.cz
Další firmy v oboru

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.