• Detail firmy

Marie Štefanová

Základní popis

V zahradnictví - prodej veškerého zahradnického materiálu - okrasné dřeviny,ovoc.stromky a keře,bylinky,vod.rostliny,cibuloviny,trvalky,trávy.balkovové rostiny,sadba květin a zeleniny.Dále dekorace,sklo a svíčky,hnojiva,postřiky,nářadí.Zhotovujeme vazby - svatební,pohřební,dárkové a suché dekorace.Nabízíme poradenství a reaizaci zahrad.Provádíme různá školení,předváděcí akce - vávoce,velikonoce apod.V cukrárně - zákusky,různé druhy kávy,čokolády,čaje,zmrzliny.Možnost rezervace na různé oslavy,spotrovní akce a využití dětského hřiště,krmení zvířat,v zimě dětské místnosti.

Adresa

Soběslavská 3129
390 05 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65977203

Výrobky, činnosti

zahradnické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 728 105 736
E-mail: zahradasrub@seznam.cz
WWW: www.zahradnictvi-cukrarna-tabor.cz

Kontaktní osoba

Marie Štefanová - Majitel

Mobil: 728 105 736

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

Blanka Zábranská

Věnujeme se prodeji řezaných a hrnkových květin a zahrádkářského zboží. V naší nabídce naleznete široký sortiment květin pro různě příležitosti, svatební i pohřební květiny. Prodáváme rovněž postřiky, hnojiva a substráty. Součástí poskytovaných služeb je i aranžování květin a poradenství v péči o květiny.

FLORISSANT s.r.o.

Specializujeme se na aranžmá květin do interiérů firem, hotelů či domů. Nabízíme svatební, smuteční, podzimní nebo zimní vazbu. Zajišťujeme květinový servis.