• Detail firmy

FLOREX s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej a nákup řezaných květin, hrnkových rostlin, dekorační zeleně a doplňkového materiálu.

Adresa

Bohunická 493/81
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27699901

Výrobky, činnosti

květiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 209 650
Telefon: +420 733 533 279
Telefon: +420 777 209 656
E-mail: jipeflor@volny.cz
WWW: www.florex-velkoobchod-kvetin.cz

Kontaktní osoba

PETR ŽIVOTSKÝ - Jednatel

Mobil: +420 777 209 656

Mgr. JIŘÍ HRON - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Studio AMMI s.r.o.

Zabýváme se aranžováním květin, výzdobou interiérů i exteriérů nejen při slavnostních příležitostech, moderní a kreativní vazbou květin a poskytováním svatebního květinového servisu. Nabízíme bohatý sortiment celoročních i sezónních dekorací a tvoříme květinová aranžmá na přání zákazníků, která dodáváme také do firem a společenských prostor.

Jaroslava Fadrná - Květinka BELLIS

Květinový servis Brno. Zajišťujeme prodej květin a dodávku květinové výzdoby pro firemní prostory. Nabízíme řezané, pokojové i venkovní květiny, umělé květy, sušené květy, zahradnické substráty, hnojiva, postřiky a přípravky na výživu rostlin. V naší prodejně nalezete rovněž široký sortiment keramických, proutěných a plechových obalů, svíček, aromatických olejů a různé dárkové a dekorační zboží.