• Detail firmy

ALFRÉD KOHOUT - KVĚTINOVÉ SÍNĚ TÁBOR

Základní popis

Prodej hrnkových květin, letniček, trvalek. Realizace svatebních a smutečních vazeb. Aranžování i ze suchých i živých květin. Donášková služba.

Adresa

Soběslavská 1746/34
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10323741

Výrobky, činnosti

věnce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 252 550
Telefon: +420 606 610 500
E-mail: kohout.a@volny.cz
WWW: www.zahradnictvi-alfredkohout.cz

Kontaktní osoba

Alfréd Kohout - Majitel

Mobil: 606 610 500

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!