• Detail firmy

PROFLOR - květinářství

Základní popis

Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej řezaných i hrnkových květin, denní rozvoz vlastními vozidly po celém Libereckém kraji.Nabízíme svatební vazby, výzdoby stolů, pohřební vazby.

Adresa

Lovecká 1109
463 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47279605

Výrobky, činnosti

svatební vazby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 616 701
Telefon: +420 482 313 101
E-mail: info@proflor.cz
WWW: www.proflor.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Prevužňák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vladimíra Beránková

Nabízíme velký výběr kvalitních řezaných a hrnkových květin převážně z Holandska. Nejkrásnější růže v okolí! Dále nabízíme - dárky, upomínkové předměty, keramiku, přáníčka, zeminu a různé výrobky dle sezony. Po dohodě zajistíme i rozvoz květin. Připravíme Vám květiny na pohřby, svatby, výročí a akce. Připravíme i "Klobásové květiny" - vážeme kytice z klobás (vhodný dárek pro muže).

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.