• Detail firmy

B.I.R.T. CONSULTING s.r.o.

Základní popis

Stavebnictví,Oceňování, odhad, odhady, posudky a znalecké posudky,Poradenské, právní a konzultační služby

Adresa

Dlouhá 16
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49357239

Výrobky, činnosti

Oceňování, odhad, odhady, posudky a znalecké posudky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 316 470
Telefon: +420 222 325 798
E-mail: birt@birt.cz
WWW: www.birt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Vorlíček - Jednatel

Ing. Jan Mleziva - Jednatel

Další firmy v oboru

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

František Šulc

Poskytujeme komplexní služby v oblasti oceňování - nabízíme oceňování nemovitých věci, jako jsou byty, rodinné domy, pozemky, věcná břemena, rekreační objekty, průmyslové a zemědělské objekty apod. Zajišťujeme kupní smlouvy, znalecké posudky, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, daňová přiznání atd. Součástí nabízených služeb je poradenství v oboru stavebnictví.