• Detail firmy

ATW ARCHITEKTI s.r.o.

Adresa

Mezibranská 17/1592
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26432986
DIČ:  CZ26432986

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 212 000
Fax: +420 222 212 000
E-mail: atw.prague@chello.cz
E-mail: atw.architects.prague@iol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Arch Jitja Malcová - Jednatel

Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.