• Detail firmy

RAJHRADSKÉ KLÁŠTERNÍ s.r.o.

Základní popis

O dávném původu rajhradského vinařství svědčí obecní pečeti Rajhradu a okolních obcí. Rajhrad má ve znaku z roku 1554 břevnovskou opatskou ostrev(kus osekaného kmene se třemi suky)zkříženou s klíčem, který je symbolem horenského práva: zavírání a otevírání hory.

Adresa

Štefánikova 69
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28331010
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Rulandské šedé

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 916 136
Telefon: +420 547 230 039
Telefon: +420 777 916 153
E-mail: info@rajhradskeklasterni.cz
E-mail: jiri.ruibar@rajhradskeklasterni.cz
WWW: www.rajhradskeklasterni.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ RUIBAR - Jednatel

Mobil: +420 777 916 136

JAROSLAV BULA - Jednatel

ROSTISLAV MÁTL - Jednatel

Další firmy v oboru

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.