• Detail firmy

A-FINI, s.r.o.

Základní popis

Energetická náročnost RD a bytůFirma A-FINI, s.r.o. vznikla v roce 2004. Zabýváme se stavební developerskou činností. Zajišťujeme výstavbu půdních bytů a rodinných domů o různých dispozičních řešeních dále se zabýváme zateplováním rodinných a bytových domů v rámci projektu Zelena úsporám a Nový panel. Zajišťujeme kompletní servis pro získání dotací z projektů Zelená úsporám a Nový panel.

Adresa

Merhautova 437/20
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26940124

Výrobky, činnosti

energetické štítky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 660 318
E-mail: email@a-fini.cz
WWW: www.a-fini.cz
Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.