• Detail firmy

Ing. Michal Zemánek

Základní popis

Konzultace po předchozí telefonické domluvě.Popis Vašeho podnikání: Provádíme odborné rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen a interierů na klíč. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme schopni nabídnout špičkový servis a profesionální rady. Rekonstrukce prováděné naší firmou jsou zárukou kvality. Působíme v Brně a okolí do 40 km.

Adresa

Oblá 423/26
634 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00934224

Výrobky, činnosti

rekonstrukce bytů

Kontaktní osoba

Ing. Michal Zemánek - Majitel

Mobil: +420 606 237 340
Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.