• Detail firmy

ABC INTERIÉR - Ing. arch. IVANA KOŠÍČKOVÁ, Ph.D. - BYTOVÁ ARCHITEKTURA

Základní popis

ABC interier zahájila svou činnost v roce 1990. Zajištuje návrhy a realizaci kompletních interiérů 'na klíč'. Interiéry je možno vybavit typovým nábytkem nebo nábytkem vyrobeným na zakázku. Kancelář spolupracuje s osvědčenými výrobci v oboru dřevo+kovo. Rovněž poskytuje konzultační služby.

Adresa

Zemědělská 49/9
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15561844

Výrobky, činnosti

kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 439 160
WWW: www.abc-interier.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch Iva Košíčková, Ph.D - Majitel

Mobil: +420 603 439 160
Další firmy v oboru

Spektrum Interier

Specializujeme se na zakázkovou výrobu bytového, kancelářského nábytku, vybavení ordinací, lékáren, restaurací, obchodů a dalších komerčních prostor. Nabízíme komplexní služby v oblasti návrhů interiérů a spolupracujeme s řemeslníky souvisejících oborů. Dbáme na úzkou spolupráci se zákazníkem pro dosažení těch nejlepších výsledků. To co navrhneme dokážeme i za rozumnou cenu zrealizovat.

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

František Vacula - Kuchyně střední + vyšší třídy

Sídlíme v průmyslové zóně. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérů na klíč. Vyrábíme designové kuchyně vyšší a střední třídy, vestavěné skříně, nábytek do dětských pokojů, ložnic nebo obývacích pokojů a kancelářský nábytek.