• Detail firmy

JAPE Transport s.r.o. – Párty stany a pivní chlazení

Základní popis

Naše společnost půjčuje párty stany i pivní chlazení a výčepní zařízení. Uspořádáme pro vás i party na klíč. Kromě toho zajišťujeme dopravu a rozvoz zboží po celé České republice.

Adresa

U staré pošty 144/8
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27652947

Výrobky, činnosti

doprava Praha 4

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 282 881
E-mail: japetransport@centrum.cz
WWW: www.stanyproparty.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV PEŠEK - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.