• Detail firmy

DŘEVOTVAR - ŘEMESLA A STAVBY, s.r.o.

Základní popis

Stavební firma s dlouholetou zkušeností v oblasti výstavby silnic, cest, RD na klíč. Dokončovací stavební práce. Lze u nás využít i zámečnických a truhlářských prací - pergoly, chaty a chatky, venkovní dřevěné hračky, kuchyňské linky atd. Poskytujeme kompletní servis ve stavební výrobě.

Adresa

Slavníkovců 455
391 55 Chýnov

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26071584

Výrobky, činnosti

chaty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 218 941
Telefon: +420 381 297 711
Telefon: +420 381 297 463
E-mail: drevotvar@volny.cz
WWW: www.drevotvar-ptak.cz

Kontaktní osoba

JOSEF PTÁK - Jednatel

Pobočky

Josef Pták
Slavníkovců 455
391 55 Chýnov

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.