• Detail firmy

DŘEVOTVAR - ŘEMESLA A STAVBY, s.r.o.

Základní popis

Stavební firma s dlouholetou zkušeností v oblasti výstavby silnic, cest, RD na klíč. Dokončovací stavební práce. Lze u nás využít i zámečnických a truhlářských prací - pergoly, chaty a chatky, venkovní dřevěné hračky, kuchyňské linky atd. Poskytujeme kompletní servis ve stavební výrobě.

Adresa

Slavníkovců 455
391 55 Chýnov

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26071584

Výrobky, činnosti

chaty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 297 463
Telefon: +420 777 218 941
Telefon: +420 381 297 711
E-mail: drevotvar@volny.cz
WWW: www.drevotvar-ptak.cz

Kontaktní osoba

JOSEF PTÁK - Jednatel

Pobočky

Josef Pták
Slavníkovců 455
391 55 Chýnov

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.