• Detail firmy

INTESTA CZ s.r.o.

Základní popis

Montáž a prodej sádrokartonových konstrukcí, půdní vestavby, kazetové pohledy, tepelné izolace, střešní okna Velux,dřevostavby, Promat. Program Zelená úspora, prodloužená záruka. Prodej a montáž dveří Porta Doors, nízkoenergetické domky na klíč. Zakázky dohodou. Více na www stránkách.

Adresa

Táborská 2177
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26071894

Výrobky, činnosti

Montáž a prodej sádrokartonových konstrukcí

Montáž a prodej sádrokartonových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 213 404
Telefon: +420 602 434 552
E-mail: pisek@intesta.cz
E-mail: kovarik@intesta.cz
WWW: www.intesta.cz

Kontaktní osoba

LADISLAV BAŠTÝŘ - Jednatel

JAN KOVÁŘÍK - Jednatel

Další firmy v oboru

AB TÁBOR spol. s r.o.

Prodáváme bezpečnostní kování, zámky, trezory, sejfy a peněžní pokladny, bezpečnostní petlice a závory a další produkty. Vyrábíme klíče mnoha typů. Navštívit nás můžete v naší provozovně v Táboře.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.