• Detail firmy

STAV STYL CZ s.r.o.

Základní popis

Provádíme celkovou realizaci rodinných domků 'na klíč', rekonstrukce rodinných domků, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce sídel, bazény do země, zemní práce, budování tenisových kurtů, technické budovy i menší průmyslové stavby.

Adresa

Stránského 2255
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25188585

Výrobky, činnosti

stavby bazénů a kurtů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 251 938
Telefon: +420 737 196 048
Telefon: +420 603 493 738
E-mail: stavstylcz@centrum.cz
E-mail: obkladstyl@seznam.cz
WWW: www.obkladstyl.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ PĚKNIC - Jednatel

Mobil: +420 603 493 738
Další firmy v oboru

AB TÁBOR spol. s r.o.

Prodáváme bezpečnostní kování, zámky, trezory, sejfy a peněžní pokladny, bezpečnostní petlice a závory a další produkty. Vyrábíme klíče mnoha typů. Navštívit nás můžete v naší provozovně v Táboře.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.