• Detail firmy

ANGRESTO KYJE, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej kamionových přívěsů a podvozků.Dovoz:přípojná technika: návěsy,přívěsy,kontejnerová šasi.Prodej: nové i ojeté návěsy.Pronájem návěsů.

Adresa

Bezdrevská 144/1
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40767281
DIČ:  CZ40767281

Výrobky, činnosti

Nákladní automobily

prodej

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 029 488
E-mail: angresto@praha.czcom.cz

Kontaktní osoba

Vladimíra Srstková - Jednatel

Ing. Pavlína Valeriánová - Jednatel

František Srstka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.