• Detail firmy

AMTERA, s.r.o.

Základní popis

AMTERA, s.r.o. je česká poradenská společnost, která byla založena v r. 1994 skupinou pracovníků s dlouhou řídící praxí a vzděláním nabytým doma i v zahraničí, včetně studia na univerzitách v USA.

Adresa

Xaveriova 1946/5
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61505439

Výrobky, činnosti

Poradenství pro firmy AMTERA, s.r.o. se zaměřuje

na zvyšování výkonnosti firem - optimalizaci jejich procesů (např. procesů výroby, dodavatelského řetězce a logistiky,...).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 912 237
Telefon: +420 224 912 256
Fax: +420 224 912 237
E-mail: info@amtera.cz
WWW: www.amtera.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Arnošt Fišl

E-mail: fisl@amtera.cz

Ing. Marian Adam - Jednatel

Ing. Jan Malec - Jednatel

Další firmy v oboru

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

ILA , s.r.o.

Jsme poradenská společnost působící v oblasti vědeckého podnikání. Vytváříme, plánujeme a koordinujeme inovační projekty založené na výsledcích vědeckého výzkumu a vývoje. Zpracováváme projektové žádosti a poskytujeme poradenství či konzultace projektů financovaných z národních i evropských dotačních zdrojů. Pracujeme pro komerční podniky, veřejné a státní instituce i soukromé investory.