• Detail firmy

Přemysl Stoklasa

Základní popis

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v oblasti města Hovorčovice? Chcete opravit karoserii? Volejte na náš nonstop telefon . Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Autoservis Přemysl Stoklasa. Autoservis Přemysl Stoklasa si poradí s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté a snadno vymění brzdy, výfuk, tlumiče, světla, autobaterii nebo autoskla. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám!Provozujeme autoservis i pneuservis. Opravy aut nás baví a zvládneme každou opravu. Kontaktujte nás na telefonu anebo se přijeďte osobně podívat na náš autoservis na adresu Povětrná 497, 25064 Hovorčovice.

Adresa

Povětrná 497
250 64 Hovorčovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47601574
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 235 344
WWW: www.autoservis.websnadno.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Stoklasa - Majitel

Další firmy v oboru

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.