• Detail firmy

Vít Somr

Základní popis

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v oblasti města Zeleneč? Chcete opravit karoserii? Volejte na náš nonstop telefon . Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Autoservis Vít Somr. Autoservis Vít Somr si poradí s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté a snadno vymění brzdy, výfuk, tlumiče, světla, autobaterii nebo autoskla. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám!Provozujeme autoservis i pneuservis. Opravy aut nás baví a zvládneme každou opravu. Kontaktujte nás na telefonu anebo se přijeďte osobně podívat na náš autoservis na adresu Sokolská 237/4, 25091 Zeleneč.

Adresa

Sokolská 237/4
250 91 Zeleneč

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12528749

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 814 606
E-mail: v.somr@seznam.cz
WWW: www.autoopravnasomr.cz
Další firmy v oboru

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.

Martin Svoboda

Zabývám se opravami osobních vozidel a pneuservisem. Montuji tažná zařízení, provádím diagnostiku či přípravu a následné zajištění emisí.

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.