• Detail firmy

INSTALA JAN ŠELIGA

Základní popis

Dodávky, montáže, opravy, údržba potrubí a zařízení v oboru vodoinstalace, vyvádění a rozvod plynu. Zámečnické konstrukce v souvislosti s rozvody potrubí (konzole, nosníky, držáky atd.), zednické, obkládačské, malířské, natěračské a topenářské práce spojené s instalacemi.

Adresa

Americká 585/48
460 07 Liberec 7

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10431276

Výrobky, činnosti

topenářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 582 489
Telefon: +420 603 867 941
Telefon: +420 485 152 210
E-mail: jan.seliga@centrum.cz
WWW: www.instala-liberec.cz
Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Václav Antoš

Naše firma se specializuje na malířské a natěračské práce. Zajišťujeme malování bytů, rodinných domů, kanceláří, škol, restaurací apod. Provádíme dekorativní malby, nátěry ocelových konstrukcí a dřeva včetně moření a lazurování, čištění ploch od starých barev (mechanické i chemické) Lakujeme okna, dveře, radiátory. Hrubý úklid po práci je samozřejmostí. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny.

Roman Podráský - malíř - natěrač

Zajišťuji malování bytových i nebytových prostor a komplexní natěračské práce - nátěry fasád, střech, oken a dveří, betonových a železných vazníků. Pokrývám celé jižní Čechy.