• Detail firmy

BN - SIT s.r.o.

Základní popis

Dodávka ,montáž , rekonstrukce - topení , plynu , kanalizace , vodoinstalace , elektroinstaalace, zednické , malířské , zámečnické práce.

Adresa

Sokolí 43
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03073882

Výrobky, činnosti

topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 730 809 400
E-mail: bnsit@email.cz

Kontaktní osoba

MILAN NOVOTNÝ - Jednatel

Mobil: +420 730 809 400

Ing. Petr Bartík - Jednatel

Další firmy v oboru

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.