• Detail firmy

Airtrade, s.r.o.

Základní popis

Prodej nových letadel Cessna, dovoz starších sportovních a obchodních letadel do ČR, poradenská a konzultační činnost, pronájem letadel.

Adresa

U Zahrádek 580
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63474638

Výrobky, činnosti

Letecké služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 335 321
Mobil: +420 602 503 886
E-mail: airtrade@skybox.cz
WWW: www.airtrade.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .