• Detail firmy

Jiří Raiman-FUTURE

Základní popis

Nabízíme zasklívání lodžií sytémy OPTIMI a GLASA. Poskytujeme protisluneční markýzy, stojící kazetové a balkonové clony.

Adresa

V zahrádkách 1274
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45831149

Výrobky, činnosti

Stínící technika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 010 101
WWW: optimi.biz
Další firmy v oboru

Jiří Bělohradský

Specializujeme se na prodej stínící techniky. Nabízíme venkovní a vnitřní žaluzie horizontální nebo vertikální, předokenní rolety, markýzy, zimní zahrady, prosklené fasády a mnoho dalšího. Dodáváme a montujeme plastová okna.

JC Montáže

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata HÖRMANN (sekční, rolovací) a vjezdové brány (nosné, samonosné, křídlové) v povrchové úpravě pozink. Vrata a brány dodáváme včetně pohonů. Dále se zabýváme dodávkou a montáží stínící techniky. Instalujeme předokenní rolety, markýzy, interiérové a exteriérové žaluzie - vertikální i horizontální, sítě proti hmyzu apod. Více info na našich stránkách.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.